Скупка машин в будь-якому стані

  1. Головна
  2. Послуги
  3. Скупка машин в будь-якому стані

У певних ситуаціях самостійна реалізація автотранспорту є не самим раціональним рішенням. Наприклад, часто зустрічаються випадки, коли продати машину необхідно найближчим часом. Тоді у автовласника може виникнути маса проблем, оскільки провести процедуру з урахуванням середньоринкової вартості авто практично нереально – доведеться чекати не один тиждень, перш ніж знайдеться потенційний покупець.

Саме з цієї причини сьогодні терміновий викуп автомобіля в Києві стрімко набирає популярність. Таке явище викликане з економією часу і сил, офіційним співпрацею реалізатора з компанією, наданої послуги, що гарантує прозорість угоди.

Етапи термінового автовикупу машин в будь-якому стані

  • Звернення до компанії. Потрібно відправити заявку на викуп, або просто зателефонувати. Треба повідомити базові відомості про автомобіль – модель, рік випуску, пробіг, марку, залишити контактну інформацію;
  • Оцінка вартості авто. Фахівець, який займається оцінюванням, приїде в заздалегідь обумовлений час з метою огляду автотранспортного засобу. Під час процесу особлива увага приділяється ходовій частині та електроніці, важливу роль відіграє стан салону. Ретельній перевірці підлягають документи;
  • Розрахунок вартості авто. Експерт-оцінщику складає докладний звіт, в якому розраховується вартість авто. На остаточну ціну впливають такі чинники, як технічний стан, пробіг, внутрішній і зовнішній вигляд авто, наявність пошкоджень, затребуваність моделі на ринку;
  • Оформлення документів та передача грошей. Якщо автовласника все влаштовує, між двома сторонами укладається угода і підписується договір. Після власник автотранспорту отримує на руки всю суму, віддає новому власнику документи та комплект ключів.

Переваги термінового викупу автомобіля у будь-якому стані

Важливе значення – економія часу. Якщо продажем авто займатися своїми силами, процедура може затягнутися на кілька місяців. Ситуація особливо актуальна, коли планується продати раритетний або пошкоджений автотранспорт в Києві.

З кожним днем ​​число компаній, які займаються викупом машин, стрімко збільшується, що веде до зростання конкуренції. Ми гарантуємо  кожному клієнту індивідуальний підхід. Готові розглянути всі можливі варіанти, в більшості випадків гарантується прийняття позитивного рішення. Юристи компанії складуть чесний і зрозумілий договір викупу, від продавця потрібно лише уважно з ним ознайомитися і підписати документ.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз