Викуп автомобіля за максимальною ціною

  1. Головна
  2. Послуги
  3. Викуп автомобіля за максимальною ціною

Ми займаємось викупом будь-яких автомобілів за максимальною ціною. Ця послуга підходить тим, у кого немає часу самостійно займатися продажем свого авто. Звертаючись в автовикуп, людина отримує 95% від середньої вартості свого транспортного засобу в день звернення.

Істотні переваги послуги викупу авто

  • швидкий розрахунок;
  • економія часу;
  • юридична допомога;

Розрахунок за автомобіль отримують одразу. Економія часу, адже не потрібно займатися зайвою метушнею, збирати і оформляти купу документів. При угоді завжди буде присутній юрист.

До недоліків послуги відносять той факт, що за свій автомобіль власник отримає трохи менше його вартості на ринку. Для того, щоб дізнатися вартість свого авто залиште заявку на сайті, або зателефонуйте. Таким чином ви отримаєте безкоштовну онлайн оцінку авто.

Ціна транспортного засобу буде залежати від багатьох факторів. Від року випуску, від пробігу, зовнішнього стану і від затребуваності моделі.

Чи можливий викуп авто після ДТП в Києві?

Викуплені можуть бути автомобілі в будь-якому стані. Головне, щоб машина не була в заставі. Це може бути автомобіль після ДТП в Києві, після аварії, пожежі, не на ходу. Якщо авто не здатне пересуватись – буде надано безкоштовний евакуатор.

Послугою викуп авто має право скористатися законний власник транспортного засобу або мати генеральну довіреність від власника.

Які авто скуповує автовикуп?

Деякі компанії викуповують не тільки легкові автомобілі, але і вантажні, різну спецтехніку, водний транспорт. Щоб здійснити операцію, потрібні такі документи:

  • паспорт;
  • ключі;
  • техпаспорт автомобіля;
  • ідентифікаційний код.

Кількість документів мінімальний. Зателефонуйте, або залиште заявку на сайті. Експерт телефоном поставить кілька питань щодо авто, після чого озвучить суму, яку Ви зможете отримати за свою машину, скориставшись послугою викуп авто. Якщо умови угоди всіх влаштовують, то до Вас якнайшвидше прибуде експерт-оцінщик для детального огляду авто, оформлення документів та передачі грошей.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз