Елітні автомобілі не користуються таким попитом, як бюджетні авто, а значить продати автомобіль преміум класу не просто. Але, на щастя, існує послуга «терміновий викуп дорогих автомобілів». Ми здійснюємо викуп елітних дорогих авто преміум-класу в Києві та Київській області.

Викуп авто преміум класу – переваги та недоліки

Головною перевагою автовикупу, серед інших способів продажу автомобіля є те, що Вам не треба шукати покупця. Що особливо актуально для власників авто преміум класу. Достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті. Телефоном ми узгодимо ціну, час та місце зустрічі.

Ви можете отримати суму грошей, яка трохи нижче ринкової. При цьому авто ми купимо у Вас уже сьогодні та заплатимо готівкою. Ми самі, безпосередньо, є покупцями авто. Завдяки цьому процес значно прискорюється.

До переваг послуги автовикупу відноситься:

  • Безпека. Ми працюємо на ринку куплі-продажу транспортних засобів уже більше 10 років. За цей час накопичили величезний досвід. Завдяки якому процедура викупу займе мінімум часу. А процес пройде безпечно для обох сторін. Оформлення документів відбувається відповідно до чинного законодавства.
  • Швидкість. Максимально швидко пробудемо до Вас для огляду авто, оформлення документів та передачі грошей. Часто уже за кілька годин Ви отримаєте гроші за своє авто.
  • Простота. Достатньо зателефонувати, або залишити заявку на сайті. Наш експерт-оцінщик телефоном озвучить приблизну вартість авто. Якщо ціна влаштовує, то експерт приїде до Вас для детального огляду машини. Потім після чого – юридично правильне оформлення та передача грошей.
  • Вигода. Для формування остаточної ціни буде враховано багато факторів. Марка, модель, рік випуску, комплектація, пробіг, та багато іншого. Ми постараємося озвучити максимально адекватну ціну Вашого авто.

До недоліків автовикупу можна віднести те, що сума грошей, яку Ви отримаєте, буде все-таки меншою, ніж при продажі через сайти куплі-продажу. Але, на відміну від особистого продажу, при викупі автомобіля Ви уникаєте необхідності зустрічі з потенційними покупцями, торгів, а також значно економите час. Тому якщо є час і бажання продавати особисто – це непоганий варіант. Але, якщо треба продати авто терміново – то звертайтесь в автовикуп. Купимо уже сьогодні.

Вимоги до елітного автомобіля при викупі

Автомобіль може бути в будь-якому стані. Головна умова – ми приймаємо на викуп лише юридично чисті транспортні засоби. Якщо авто в угоні, або кредитні, або під арешт – Вам буде відмовлено. Ми обов’язково перевіряємо «юридичну чистоту» машини перед купівлею.

Ми здійснюємо викуп автомобілів Київ усіх марок, моделей та року випуску. Купуємо, німецькі (BMW, Audi, Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen), американські (Cadillac, Chrysler, Dodge), італійські (Ferrari, Maserati, Lamborghini), французькі (Citroen, Peugeot, Renault), японські (Lexus, Toyota, Nissan, Infiniti) та корейські (Hyundai, KIA) авто.

Викуп елітних автомобілів після ДТП

Дорога – територія підвищеної небезпеки. Ніхто не захищений від аварії на дорозі. Якщо елітне авто потрапило в ДТП, його складніше продати, ніж бюджетне авто. Зверніться до нас – і Ви продасте елітне авто після ДТП вже сьогодні. Наш експерт може прибути прямо на місце події, щоб оцінити стан авто і запропонувати свою ціну. Якщо ціна влаштує, то всі подальші витрати і турботи беремо на себе. При необхідності надаємо безкоштовний евакуатор.

Де працює викуп дорогих авто?

Ми зосередили свою діяльность на Київській області та місті Києві. Здійснюємо автовикуп у всіх районах Києва: Святошинський район, Шевченківський район, Солом’янський район, Оболонський район, Голосіївський район, Деснянський район, Подільський район, Дніпровський район, Печерський район, Дарницький район.

Також викуп авто працює на території всієї Київській області, включаючи міста, Васильків, Українка, Буча, Березань, Боярка, Богуслав, Обухів, Сквира, Біла Церква, Вишгород, Бровари, Переяслав, Бориспіль, Славутич, Ірпінь, Яготин, Фастів, Гостомель, Вишневе, Коцюбинське.

✅ Як швидко продати дороге авто?

Зверніться до компанії, яка займається терміновим викупом авто.

✅ Скільки можна отримати при автовикупі?

Ціна може бути близькою до реальної ринкової вартості

✅ Які документи потрібні для проведення автовикупу?

Паспорт громадянина України, ідентифікаційний код на технічний паспорт транспортного засобу

Call Now ButtonЗателефонувати зараз