Компанія SKUPAUTO надає послугу – викуп автомобілів з пробігом в Києві, Київській області та всій Україні. Висококваліфікована команда, чиста репутація, численні відгуки, потужна фінансова і технічна база – ці фактори дозволяють нам здійснювати терміновий викуп б/у автомобілів будь-яких марок / моделей не залежно від їх технічного стану. Крім того, ми займаємося скупкою транспорту, який в заставі у банку або взятих в кредит / лізинг.

Як швидко продати вживане авто

Сьогодні автовикуп найбільш перспективний варіант в Україні. Наше гасло «Мінімум клопоту – максимум комфорту та взаємовигідній основі!». Щоб вигідно провести операцію продажу б / у машини знадобиться всього – 4 кроки.

1. Зв’язатися з менеджерами будь-яким зручним способом:

  • зателефонувати за тел. (099) 604-60-69, (096) 161-18-08.  В телефонному режимі ви отримаєте компетентні та вичерпні відповіді, що стосуються швидкого продажу машини б/у.
  • зворотний дзвінок (скориставшись формою на сайті, наші фахівці протягом 10 хвилин зв’яжуться з вами, щоб обговорити всі нюанси автовикупу);
  • експрес оцінка (скориставшись цією формою, Ви в найкоротші терміни дізнаєтеся орієнтовну вартість уживаного авто).

2. Виїзд експерта-оцінювача. Протягом однієї години наш експерт прибуде на місце стоянки б/у автотранспорту в будь-яку точку Києва на Київської області. Висока кваліфікація фахівця дозволить максимально швидко провести огляд і призначити ціну за авто з пробігом. У разі якщо машина не на ходу після ДТП або в аварійному стані – ми надаємо безкоштовно евакуатор.

3. Оформлення угоди купівля-продаж. Всю паперову тяганину ми беремо на себе. Ви можете бути впевнені в легальності та прозорості угоди, яка проводиться відповідно до усіх правових і юридичних норм України.

4. Виплата коштів. Одна з головних наших переваг – виплата грошей протягом декількох годин після укладення договору купівлі-продажу або відразу на місці стоянки авто. Ви отримаєте оплату за битий або старий автомобіль – в день звернення! За бажанням клієнта ми можемо виплатити кошти будь-яким зручним способом (готівка або переказ на карту / банківський рахунок).

Важливо! Послуги попередньої оцінки б.у. автотранспорту, виїзд оцінювача на місце, юридичний супровід угоди, оформлення договору, евакуатор – для клієнтів компанії – безкоштовні!

Call Now ButtonЗателефонувати зараз