Перевірка юридичної чистоти авто Київ

  1. Головна
  2. Послуги
  3. Перевірка юридичної чистоти авто Київ

Щоб покупка автомобіля з пробігом не доставила проблем з поліцією, дуже важливо скористатися експертної послугою перевірка юридичної чистоти авто в Києві. Адже офіційна статистика говорить, що на вторинний автомобільний ринок щорічно потрапляють тисячі машин з кримінальним минулим (викрадені, заставні, заарештовані і т.д.).

Сьогодні є маса способів реалізувати ту чи іншу аферу з авто, тому шахраї досить-таки спритно цим користуються.

Як не купити «двійника»

Викравши машину, злочинці перебивають номери: змінюється VIN-код, номери кузова, шасі, двигуна. Потім під ці дані виготовляються нові документи. Виникають 2 абсолютно однакові автомобілі – легальний і «двійник».  Як правило, на такі авто діють унікальні знижки. В результаті гроші віддані, а на руках підроблені документи і проблемна машина.

Радість від такого придбання може швидко закінчитися – при спробі поставити машину на облік. Повернути гроші і довести свою правоту практично неможливо. Однак такий хід подій можна легко попередити.

Перевірка авто по базі Державтоінспекції, в яку систематично вносяться дані про розшукуваних автомобілях. Таким чином, перевірити авто на юридичну чистоту можна під’їхавши на будь-який сервісний центр МВС разом з продавцем. Крім того, в даний час працює офіційний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна швидко і безкоштовно перевірити VIN-код, номери кузова і шасі, а також чи не накладене на авто арешт.

Як не купити заставний автомобіль

За статистикою близько 5% закладених авто перепродується шахраями. Щоб не купити машину, яка числиться в заставі у банку – необхідно все перевіряти. Зверніться до нас – і ми перевіримо, чи перебуває авто в заставі, або у кредиті.

Юридична перевірка авто у Києві

Ми більше 10 років надаємо послугу термінового викупу старих автомобілів у Києві, тому в обов’язковому порядку і дуже ретельно експерт перевіряє весь транспорт на предмет угону. Також перевірка авто за VIN-номером у Києві. До того ж:

  • все робиться на місці;
  • безкоштовна експертиза;
  • безкоштовне оформлення всієї документації;
  • юридичний супровід угоди і ще багато переваг;
  • максимальна прозорість і юридична чистота.

Все це гарантовано заощадить нерви / гроші / час – телефонуйте (099) 604-60-69, (096) 161-18-08.

Call Now ButtonЗателефонувати зараз